toramZajmujemy się produkcją nowoczesnych parapetów wewnętrznych. Nasze parapety są wykonane z płyt MDF, które pokryte są lakierem akrylowym bądź fornirem mahoniowym lub dębowym. Oferujemy Państwu parapety najwyższej jakości, które niezmiennie charakteryzuje estetyka wykonania, funkcjonalność oraz trwałość koloru. Łatwy montaż oraz gładka powierzchnia pozwala utrzymać nasze parapety w czystości przed długi czas.

Parapety pod względem kolorystyki dopasowaliśmy do nowoczesnych okien drewnianych i PCV. Parapety wewnętrzne i blaty wykonujemy w każdym wymiarze i kształcie.

Nasze motto to: „Nie ma rzeczy niemożliwych”

 

Nasza oferta

Miło nam poinformować Państwa o naszeje atrakcyjnej ofercie handlowej.
Od 1993r. na rynku budowlanym jesteśmy wiodącym producentem parapetów wewnętrznych z rdzeniem MDF. Produkty nasze ze względu na bogatą paletę barw, jak i jakość wykonania doskonale harmonizują z materiałami wykończeniowymi stosowanymi obecnie w budownictwie.

Do zalet naszych parapetów można również zaliczyć: estetykę wykonaia przy zastosowaniu wysokiej jakości lakierów akrylowych oraz naturalnych fornirów dębowych, bukowych, mahoniowych, jesionowych, jednolitą gładkość z czym związana jest łatwość w urzymaniu czystości, szybkości oraz łatwości montażu, możliwość wyboru rodzaju powierzchni (mat lub połysk) oraz praktycznie nie ograniczonego kszatałtu. Parapety na czas magazynowania, transportu i montażu zabezpieczeone są folią ochronną. Z myślą o kliencie kolorystyka została dopasowana do nowoczesnych okien drewnianych i PCV oraz do panującego trendu we wzronictwie wykończenia wnętrz. Na życzenie klienta wykonujemy także parapety w każdym innym kolorze zgodnym z katalogiem RAL.
Spośród Firm produkujących paprapety z MDF jako jedyni w Polsce posiadamy Certyfikat ITB.

Współpracujemy już z wieloma Firmami z regionu południowego i środkowej Polski i mamy nadzieję, że wzgobacimy również Państwa ofertę handlową. Zapraszamy do współpracy poroducentów stolarki okiennej, biura handlowe, firmy budowlane oraz sklepy i hurtownie budowlane.

Firma „TORAM” dostarcza nieodpłatną ekspozycję, gwarantuje terminowość dostaw i zapewnia bezpłatny dowóz każdego zamówienia.