Mieć Klasę

Wśród wielu producentów, jedynie VEKA posiada w swej ofercie wyłącznie profile zaliczane zgodne. 8N-EN 12608 do najwyższej klasy A. Smoki zewnętrzne tych profit mają 3 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych wynosi minimum 5 mm. Do ich produkcji zużywa się znacznie więcej PVC, nie do produkcji profili klasy B i C.

Zalety okien z profili klasy A:

  • niska podatność na uszkodzenia,

  • stabilność ram i skrzydeł co wygięcia i skręcania,

  • wzrostu również 02055,w relacji do klasy B, wytrzymałościowy profili na wyrywanie wkrętów używanych do mocowania okuć,

  • odporność na zmiany temperatur,

  • doskonała ochrona termiczna i Izolacja akustyczna.

Gwarancja świadomego zakupu

Od 2007 roku produkujemy naszą stolarkę zgodnie z wymogami Europejskiej Zharmonizowanej Normy Wyrobu.
Jedynie oznaczenie wyrobu znakiem CE i deklarowanie własności stolarki do znaku CE zapewnia użytkownikowi okien otrzymanie wyrobu, którego własności eksploatacyjne gwarantują jego prawidłowe funkcjonowanie w miejscu wbudowania
(lokalizacja obiektu. rodzaj terenu. grota obciążeń)

Certyfikat IFT Q-Zert

Europejski Certyfikat Jakości IFT Q-Zert daje nabywcy pewność zakupu okien najwyższej jakości.
> W toku 2007 wdrożyliśmy system zarządzania jakością opracowany przez Niemiecki Instytut Technik i Okiennej w Rosenheim. Organizacja produkcji oraz gotowe okna są regularnie sprawdzane podczas audytów przeprowadzanych przez przedstawicieli w/w instytutu. Tym samym, jako jedna z nielicznych firm w Europie posiadamy NIEMIECKI CERTYFIKAT JAKOŚCI – IFT Q-Zert.

SPS – co się za tym kryje?

W 2009 roku przy udziale ekspertów z Japonii rozpoczęliśmy proces wdrożenia Systemu Produkcji Synchronicznej. Jest on uogólnionym, ponadbranżowym systemem, u którego podstaw leżę sposoby myślenia. zasady . metody systemu produkcyjnego firmy Toyota. To właśnie Toyota jest wspaniałym przykładem organizacji przedsiębiorstwa w sposób odpowiadający wymogom naszych czasów. Zasadnicza zaleta SPS polega na poprawie całkowitej wydajności obsługi klienta. Wydajność te można opisać zasadniczo w kategoriach jakości, czasu dostawy, kosztów oraz elastyczności.

Wybrać dobrze

Stolarka okienna to produkt o bardzo długim cyklu życia.
Kupowany jest na ogoł z zamiarem eksploatacji przez 30-40 lat, a jego wymiana wiąże się l poważnymi pracami remontowymi.
Przy takiej inwestycji nie ma miejsca na błędy i poprawki. Należy wybrać raz, a dobrze. Tymczasem selekcja optymalnego systemu profili okiennych to skomplikowane przedsięwzięcie – trudne nawet dla fachowców. Inwestor spotyka się na rynku z wieloma niemożliwymi do zweryfikowania i często sprzecznymi ze sobą, bądź nieporównysvalnymi informacjami o zaletach i wadach różnych systemów. Duza ich część ma charakter czysto marketingowy i niekiedy w sposób zamierzony prowadzi na manowce. Na dodatek sprawdzenie w gotowym oknie właściwości użytych do jego produkcji profili jest praktycznie wykluczone.

Jak więc sobie radzić w takiej sytuacji?

Musisz o tym wiedzieć

Zdecydowano większość stolarki PVC w Polsce produkowana jest na tzw. „odchudzonych’ profilach klasy B i C o obniżonych parametrach jakościowych. Niestety powszechni} praktyk.-) w Polsce stało się sprzedawanie pod nazwą znanych zachodnich marek ekonomicznych rozwiązań klasy B i C. W celu uzyskania jeszcze większych oszczędności posunięto się również do „odchudzenia” stalowych wzmocnień Efektem tego jest produkt bardzo niskiej jakości. Firma Vetrex jako jedna z nielicznych firm w Polsce produkuje okna z profili w najwyższej klasie A.

Zdobywać Pewność

Wystarczy wybrać producenta profili okiennych, którego wszystkie systemy zaliczane są na podstawie badań renomowanego instytutu naukowego i zgodnie z norm.) PN-FN 12608 do najwyższej klasy A. Pamiętaj! Jest to jedyny sposób, oby uchronić się przed zakupem niewłaściwej dla zastosowań w budownictwie mieszkalnym stolarki PVC. Może się okazać, że reklamowane okna znanej firmy za rewelacyjnie niską cenę okaż.} się .super bublem’, które pomimo „super marki” nie będą spełniały podstawowych norm stawianych dla stolarki budowlanej.