Okna są najlepszą wizytówką każdego domu. Nie tylko dodają wnętrzom nutki luksusu i prestiżu, ale także zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Znamy potrzeby i wymagania naszych Klientów i wychodzimy im naprzeciw. W ofercie, którą specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy, znajdziecie wysokiej klasy okna plastikowe, okna VETREX. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością, solidnością wykonania i niezawodnością. Celem naszej działalności jest dostarczanie Państwu okien idealnie skrojonych na miarę Waszych oczekiwań. Oferowane przez nas okna plastikowe, okna VETREX posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Oferowane przez nas okna plastikowe, okna VETREX zwiększają stabilność i bezpieczeństwo. To właśnie te okna zapewnią Państwu spokojną i miłą atmosferę w Waszych domach. Współpracując z naszą firmą, macie Państwo pewność, że otrzymujecie produkty najwyższej jakości, łączące estetykę wykonania z wygodą użytkowania i bezpieczeństwem. Serdecznie zapraszamy!

Zanim kupisz przeczytaj więcej o oknach VETREX

klasa_aDowiedz się więcej o Klasie A (.pdf)

 

katalogZapraszamy do zapoznania się z całą ofertą okien premium (katalog.pdf)

 

image001

Okno Premium Vetrex V70 Optimal Black otrzymało nagrodę w jednym z największych konkursów projakościowych „Jakość Roku”. Nagroda potwierdza najwyższy standard wykonania i doskonałe właściwości użytkowe systemu. Okna V70 Optimal Black, poza właściwościami energooszczędnymi, wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań unikalnym wzornictwem. O niepowtarzalnym charakterze decydują czarne okucia z powłoką galwaniczną o podwyższonej odporności na korozję, szczególnie polecane do realizacji w strefie nadmorskiej.

 

V82 ProSafe

V82 ProSafe jest efektem pracy inżynierów firmy Vetrex, którzy dzięki swoim kompetencjom, fachowej wiedzy i odpowiedzialności wobec produktu i jego przyszłych użytkowników stworzyli okno, które zaspokaja jedną z najważniejszych potrzeb człowieka – poczucie bezpieczeństwa.

Dalej...

 

 

 

 

V82 Modern Design

System V82 Modern Design jest ultranowoczesnym rozwiązaniem pod względem wzornictwa i technologii.

Dalej...

 

 

 

 

VR90 Synergy

Najlepsze okna to takie, które zapewnią mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa, energooszczędności, ciszy i estetyki. Dlatego inżynierowie firmy Vetrex postanowili wszystkie te cechy połączyć w jednym produkcie.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX V82 BLACK DESIGN

Myśląc o budowie domu, starasz się selekcjonować dostawców i produkty. Inwestujesz czas i pieniądze, oczekując w zamian najwyższej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Sprawdź nas i okno V82 Black Design.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX Ekosol 70

System Ekosol 70 jest przeznaczony do wykonywania lekkich, przesuwnych konstrukcji stanowiących przegrodę wewnętrzną lub zewnętrzną w budynku.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX Patio Automatic

Okna uchylno-przesuwne typu Patio Automatic to system wyposażony w okucia z tzw. aktywnymi rozwórkami z wymuszonym działaniem.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX Slide

Vetrex Slide to rozwiązanie stworzone na bazie profili drzwi podnoszono-przesuwnych (HST) VEKA. Technologia systemu Vetrex Slide stanowi idealne rozwiązanie w przypadku przeszkleń tarasowych o wyjątkowo dużych gabarytach i dlatego pozwala zrealizować najśmielsze projekty architektoniczne.

Dalej...

 

 

 

VETREX Patio Light

Okna uchylno-przesuwne typu Patio Light zostały opracowane z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX V90+

Okna V90+ to wysoce energooszczędny, najwyższej jakości produkty nowej generacji spełniający wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych.

Dalej...

 

 

 

VETREX V70 OPTIMAL BLACK

Okno V70 OPTIMAL BLACK stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjne ceny, energooszczędności, a także wyjątkowej trwałości produktu.

Dalej...

 

 

 

VETREX VP70

Okna VP to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości.

Dalej...

 

 

 

VETREX VP70 MD

Okna w systemie MD ze skrzydłem prostym

Dalej...

 

 

 

 

VETREX VR70

Okna VR70 to nasz flagowy produkt w kategorii DESIGN. Stanowi najlepszy wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX VR70 MD

Okna w systemie MD ze skrzydłem półzlicowanym.

Dalej...

 

 

 

 

 

VERTEX VS70

Okna VS 70 spełnia oczekiwania Klientów, którzy cenią w architekturze harmonijne kształty. Najwyższej jakości profil, okucie, oszklenia oraz nowoczesna linia.

Dalej...

 

 

 

 

VETREX VE60

Okna VE60 dzięki automatyzacji produkcji i wykorzystanie wyłącznie koloru białego, tanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnej ceny.

Dalej...