Gerda to BEZPIECZEŃSTWO, STYL I NIEZAWODNOŚĆ

Ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Doskonalsze produkty Gerda, to:
– bardziej skomplikowane narzędzia do włamania
– głośniejsze metody włamania
– wydłużenie czasu włamania

Korzyści dla klienta:
– wysokie prawdopodobieństwo, że włamujący zaniecha próby włamania i poszuka łatwiejszego obiektu
– wysokie prawdopodobieństwo, że włamywacz nawet nie przystąpi do włamania
– wysokie poczucie bezpieczeństwa dla użytkowników wyrobów
– zniżki towarzystw ubezpieczeniowych przy ubezpieczeniu mieszkania, domu czy innego obiektu.

Ponad 1500 punktów sprzedaży detalicznej na terenie kraju ułatwia zakup i montaż drzwi oraz gwarantuje bliską opiekę serwisową.

Bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH).

Dbałość o środowisko poprzez realizację ustawy w sprawie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Jakość produkcji i sprzedaży gwarantowana jest przez system zarządzania jakością potwierdzony najnowszym certyfikatem IS0 9001:2008.

Gerda wielokrotnie była doceniana w ramach niezależnych badań wśród klientów detalicznych i instytucjonalnych, szeregiem wyróżnień, nagród i medali za jakość, nowoczesność produktów jak i profesjonalizm sprzedaży.

Od wielu lat nagradzana jest prestiżowym godłem „Laur Konsumenta”. W 2012 roku klienci, po raz czwarty z rzędu przyznali Nam Złoty Laur Klienta. W uznaniu wysokiej jakości drzwi firma została także uhonorowana złotym godłem w kategorii “Konsumencki Lider Jakości”.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Drzwi wejściowe do mieszkań

– drzwi metalowe

– drzwi panelowe

Drzwi wejściowe do domów

– drzwi metalowe

– drzwi panelowe

 

gerda3ed

Katalog drzwi do mieszkań i domów 2012 (.pdf)