Informacje o firmie

Firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS działa na rynku od 1980 roku.

Specjalizujemy się w produkcji wewnętrznych i zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych.  Selt to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie 330 osób i dysponujące powierzchnią 61tys. m2, na którą składają się parki maszynowe, magazyny, laboratoria i biura.
W 2011 roku firma uruchomiła własną lakiernię proszkową, a w styczniu 2013 został oddany do użytku najnowszy obiekt  firmy o łącznej powierzchni biurowej, produkcyjnej oraz magazynowej wynoszącej 31 tys. m2.

Firma dostarcza swoje systemy zarówno do odbiorców krajowych w Polsce, jak i za granicą m.in. do: Niemiec, Austrii, Belgi, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Cypru, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Australii, Japonii.

Jakość

Gwarancją jakości naszych produktów są odpowiednie aprobaty techniczne, atesty ITB oraz zgodność z normami europejskimi, co poświadczają znaki CE.

Obsługa klientów

Poza wysokiej jakości produktami oferujemy także fachową obsługę oraz doradztwo w doborze odpowiednich systemów przeciwsłonecznych, każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się zadowolić naszych klientów. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem stałych odbiorców.

Szkolenia

Starając się wyprzedzić oczekiwania klientów, systematycznie poszerzamy naszą ofertę, aby ułatwić dostęp do najnowszych rozwiązań i informacji technicznych zapewniamy fachowe doradztwo, szkolenia teoretyczne
i praktyczne oraz montaże szkoleniowe.

Marka

Ciągle zmieniająca się architektura i rosnące oczekiwania klientów wymagają kreatywności w tworzeniu systemów zaciemnień wnętrz. Dlatego firma Selt znajduje optymalne i indywidualne rozwiązania dla każdej szklanej powierzchni zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dynamiczny rozwój firmy oraz towarzyszące temu duże inwestycje w zakresie produkcji, logistyki i składowania wyrobów pozwoliły nam zająć pozycję wśród czołowych producentów europejskich.