Okna FERNO

Fundamentem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakościdrewnianej stolarki budowlanej. Naszą specjalnością są okna typowe dla budownictwa wielorodzinnego. Realizujemy również projekty indywidualne, zgodnie z życzeniami Klientów. Wykonujemy okna z drewna, balkony przesuwne i składane typu patio, stolarkę drewniano-aluminiową, drzwi wejściowe a także okiennice i parapety. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Co więcej, to Klient jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Uważnie wsłuchując się w Państwa potrzeby i oczekiwania, oferujemy okna drewniane łączące atrakcyjny design z funkcjonalnością i komfortem.

Czytaj dalej…
Nasze produkty słyną również z wysokich walorów użytkowych. Zapewniają komfort termiczny i akustyczny. Rozpoczęliśmy produkcję okna pasywnego FERNO EcoPassiv, unikalnego w swej konstrukcji i dającego znakomite efekty energooszczędności. Do produkcji okien stosujemy materiały najwyższej jakości. Aby mieć pewność, że nasze okna będą wyróżniać się najwyższą klasą, współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami światowymi: DLH, ROTO, GORI -TEKNOS, GLASPOL, VBH.

Za najwyższą jakością naszych produktów stoją także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wysoko wyspecjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna, a także doświadczeni stolarze o “złotych rękach”.

Wierzymy w to, że nasze okna z drewna zaspokoją oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów, gdyż produkty te uzyskały bardzo wysoką ocenę Laboratorium Techniki Budowlanej. Co więcej, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas okna zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta.

Stolarka budowlana FERNO sprzedawana jest i montowana w wielu krajach europejskich w budynkach jedno- i wielorodzinnych, prywatnych oraz użyteczności publicznej.

Już dziś dołączcie Państwo do szerokiego grona zadowolonych Klientów.

O Firmie FERNO

Zakłady Stolarki Budowlanej “FERNO” Sp. z o.o w Lubartowie są firmą, która powstała z tradycji Lubartowskiej Fabryki Okien “FERNO”. Dziedziczymy najlepsze osiągnięcia w produkcji i jakości wyrobów. Rozwijamy je dostosowując do wymogów runku krajowego i europejskiego. Inwestujemy w nowoczesną produkcję i dalszy dynamiczny rozwój.

Czytaj dalej…

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości drewnianej stolarki budowlanej. Realizujemy okna typowe dla budownictwa wielorodzinnego oraz projekty indywidualne zgodnie z życzeniami klientów. Wykonujemy okna, balkony przesuwne i składane typu patio, stolarkę drewniano-aluminiową, drzwi wejściowe a także okiennice i parapety.

Rozpoczęliśmy produkcję okna pasywnego FERNO EcoPassiv, unikalnego w swej konstrukcji i dającego znakomite efekty energooszczędności. Do produkcji stosujemy materiały najwyższej jakości. Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami światowymi: DLH, ROTO, GORI -TEKNOS, GLASPOL, VBH. Najnowsze rozwiązania technologiczne i wysoko specjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna oraz doświadczeni stolarze o “złotych rękach”, gwarantują najwyższą jakość naszych wyrobów. Powszechnie cenione są ich wysokie walory użytkowe. Nasze produkty uzyskały bardzo wysoką ocenę Laboratorium Techniki Budowlanej. Stolarka budowlana FERNO sprzedawana jest i montowana w wielu krajach europejskich w budynkach jedno- i wielorodzinnych, prywatnych oraz użyteczności publicznej.

Technologia

Stolarka drewniana FERNO produkowana jest z najwyższej jakości klejonki trój- i czterowarstwowej. Odpowiada najostrzejszym normom użytkowym i ekologicznym.

Na proces technologiczny składają się trzy etapy produkcji:

Czytaj dalej…
  • obróbka
  • malowanie
  • montaż

Każdy z nich podlega ścisłej kontroli jakościowej, która jest gwarancją prawidłowego działania okien przez długie lata. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów są liczne nagrody i wyróżnienia na targach branżowych. Wszystkie nasze produkty spełniają warunki normy europejskiej PN-EN 14351-1:2006

Polityka Jakości

Naszym najważniejszym zadaniem jest:

Zaspokajać potrzeby klienta dostarczając wyroby najwyższej jakości, w umiarkowanej cenie, dostosowanych do standardów Unii Europejskiej tak aby znak FERNO kojarzył się z wysokim poziomem technicznym wyrobów,…

Czytaj dalej…

terminowymi dostawami i atrakcyjnymi cenami aby był przez Klienta polecany innym a poprzez rosnącą liczbę zamówień zapewniał Firmie stały wzrost sprzedaży, dynamiczny, trwały rozwój i godne miejsce na rynku krajowym i zagranicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy Ferno